Informujemy, że wstrzymaliśmy działanie sklepu, ze względu na brak czasu na jego obsługę. 23-26 listopada uruchomimy sprzedaż plakatów aby wszyscy oczekujący mogli złożyć zamówienie.  Docelowo planujemy wznowić działanie sklepu w pierwszym kwartale 2019. Zapraszamy! 🙂

Gwarancja i zwroty

Gwarancja

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają 24 miesiące gwarancji. To oznacza, że jeśli w trakcie trwania gwarancji produkt ujawni jakąś wadę, naprawimy to, lub wymienimy go na nowy. Reklamację należy zgłosić na adres email kontakt@wzorykolory.pl i zawrzeć w niej:

  • Opis wady
  • datę jej wystąpięnia
  • nr zamówienia.
  • Dane Konsumenta

W ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia zdecydujemy w jaki sposób usunąć wadę. Gwarancji nie podlegają wady, bądź uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego korzystania z produktu, czyli:

  • wszelkie uszkodzenia mechaniczne
  • pranie w zbyt wysokiej temeraturze (dla produktów z tkanin)

Zwroty

Wszystko co kupiłeś w naszym sklepie możesz odesłać bez względu na przyczynę. Aby to zrobić, w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki zgłoś nam chęć zwrotu towaru. Następnie w ciągu 14 dni od zgłoszenia odeślij do nas zakupione przedmioty wraz z dołączonym dowodem zakupu i wypełnionym forularzem zwrotu (do pobrania tutaj) na adres:

WzoryKolory.pl
ul. Kielecka 22
54-029 Wrocław

Pieniądze zwrócimy Ci po otrzymaniu zwracanych przedmiotów. Jeśli zwrócone przedmioty będą nosiły jakiekolwiek ślady uzytkowania, lub ulegną uszkodzeniu w trakcie transportu, możemy zmniejszyć kwotę do zwrotu.

 

Ważna informacja

 

Niestety nie udało nam sie uruchomić sklepu w październiku, tak jak planowaliśmy. Nie porzucamy jednak tego zamiaru i wierzymy, że w pierwszym kwartale przyszłego roku sie to uda. Ponieważ nie chcemy zawieść wszystkich osób które tak długo czekały, otworzymy sklep na 4 dni, tak by każdy mógł złożyć zamówienie. Będzie to 23.11.2018 do poniedziałku 26.11.2018. Jako że będzie to akurat w czarny piątkek, to możecie liczyć na fajną promocję w tym czasie :). Niestety w sprzedaży będą jedynie plakaty, uruchomienie produkcji poduszek na tak krótki czas nie jest możliwe.

zapraszamy
Ala i Bogusz