Informujemy, że wstrzymaliśmy działanie sklepu, ze względu na brak czasu na jego obsługę. 23-26 listopada uruchomimy sprzedaż plakatów aby wszyscy oczekujący mogli złożyć zamówienie.  Docelowo planujemy wznowić działanie sklepu w pierwszym kwartale 2019. Zapraszamy! 🙂

Jakość naszych produktów

Jakość grafik

Wszystkie sklepy internetowe sprzedające plakaty lub grafiki na ścianę informują o tym że ich produkty są wysokiej jakości. Czy wszystkie są zatem tak samo dobre? Czym w takim razie wyróżnia się wysoka jakość naszych produktów? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Nasze grafiki na ścianę wyróżniają się:

Odwzorowaniem kolorów – Prawie wszystkie grafiki / plakaty oferowane w sprzedaży przez inne sklepy są drukowane z wykorzystaniem druku cyfrowego. Problem polega na tym, że nawet najlepszy druk cyfrowy nie jest w stanie dorównać drukowi offsetowemu lub najnowszej technologii, tzw cyfrowemu offsetowi. Nasze grafiki są drukowane z wykorzystaniem druku typu cyfrowy offset i na chwilę obecną daje to najlepszą dostępną jakość druku. Główną zaletą tego typu druku jest doskonałe odwzorowanie kolorów. Są one żywe i soczyste. Zwykły druk cyfrowy natomiast produkuje kolory przytłumione, co widać na poniższym zdjęciu.

Ostrością wydruku – Drugą zaletą druku typu cyfrowy offset jest jego bardzo dobra ostrość, podczas gdy zwykły druk cyfrowy charakterycuje się lekkim rozmyciem. Poniżej porównanie wysokiej jakości druku cyfrowego (z lewej) i offsetowego (z prawej), pokazujące różnice w ostrości.

Jakością papieru – Wielu producentów grafik /plakatów chwali się wysoką jakością papieru, ale niewielu podaje jego parametry. Najczęściej jest to zwykły papier kredowy. Mało kto podejmuje wysiłek znalezienia papieru, który nie dość, że sam jest piękny, to jeszcze wspaniale uwydatnia wydruk. Taki jest używany przez nas Mohawk Superfine Eggshell Ultra White i-Tone® o gramaturze 270g/m2. Przy przyjżeniu się z bliska ma ciekawą fakturę skorupki jajka, jest też bardzo mięsisty i przyjemny w dotyku.

Ważna informacja

 

Niestety nie udało nam sie uruchomić sklepu w październiku, tak jak planowaliśmy. Nie porzucamy jednak tego zamiaru i wierzymy, że w pierwszym kwartale przyszłego roku sie to uda. Ponieważ nie chcemy zawieść wszystkich osób które tak długo czekały, otworzymy sklep na 4 dni, tak by każdy mógł złożyć zamówienie. Będzie to 23.11.2018 do poniedziałku 26.11.2018. Jako że będzie to akurat w czarny piątkek, to możecie liczyć na fajną promocję w tym czasie :). Niestety w sprzedaży będą jedynie plakaty, uruchomienie produkcji poduszek na tak krótki czas nie jest możliwe.

zapraszamy
Ala i Bogusz