Informujemy, że wstrzymaliśmy działanie sklepu, ze względu na brak czasu na jego obsługę. 23-26 listopada uruchomimy sprzedaż plakatów aby wszyscy oczekujący mogli złożyć zamówienie.  Docelowo planujemy wznowić działanie sklepu w pierwszym kwartale 2019. Zapraszamy! 🙂

Współpraca dla Architektów

Przekonaj się co możesz zyskać współpracując z nami!

Atrakcyjne rabaty

Architekci otrzymują u nas rabaty na wszystkie produkty w sklepie WzoryKolory.pl. Wraz z rozwijającą się współpracą rabaty te będą rosły.

Darmowe tekstury

Możemy Ci udostępnić tekstury naszych produktów do wykorzystanie a Twoich projektach.

Darmowe próbki

Interesuje Cię konkretny produkt? Potrzebujesz próbkę, aby pokazać ją klientowi? Napisz do nas a prześlemy Ci ją nieodpłatnie.

30 dni na zwrot

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chciałbyś zwrócić zakupiony przedmiot, masz na to 30 dni. Ponieważ wszystkie nasze produkty są fantastyczne, jesteśmy przekonani, że tego nie zrobisz 🙂

Brzmi nieźle? Napisz do nas na kontakt@wzorykolory.pl, aby rozpocząć współpracę.

Ważna informacja

 

Niestety nie udało nam sie uruchomić sklepu w październiku, tak jak planowaliśmy. Nie porzucamy jednak tego zamiaru i wierzymy, że w pierwszym kwartale przyszłego roku sie to uda. Ponieważ nie chcemy zawieść wszystkich osób które tak długo czekały, otworzymy sklep na 4 dni, tak by każdy mógł złożyć zamówienie. Będzie to 23.11.2018 do poniedziałku 26.11.2018. Jako że będzie to akurat w czarny piątkek, to możecie liczyć na fajną promocję w tym czasie :). Niestety w sprzedaży będą jedynie plakaty, uruchomienie produkcji poduszek na tak krótki czas nie jest możliwe.

zapraszamy
Ala i Bogusz