Informujemy, że wstrzymaliśmy działanie sklepu, ze względu na brak czasu na jego obsługę. 23-26 listopada uruchomimy sprzedaż plakatów aby wszyscy oczekujący mogli złożyć zamówienie.  Docelowo planujemy wznowić działanie sklepu w pierwszym kwartale 2019. Zapraszamy! 🙂

Współpraca dla hoteli

Przekonaj się co Twój hotel może zyskać współpracując z nami!

Atrakcyjne rabaty

Jako producent, możemy zaproponować hotelom współpracującym z nami atrakcyjne warunki cenowe.

Fachowe doradztwo

Posiadamy spore doświadczenie w zakresie dekoracji wnętrz i możemy pomóc dobrać produkty z naszego sklepu do wnętrz Twojego hotelu.

Darmowe próbki

Interesuje Cię konkretny produkt? Potrzebujesz próbkę, przed złożeniem zamówienia? Nie ma sprawy, prześlemy Ci ją bezpłatnie.

Produkty na zamówienie

Przy większych ilościach, jesteśmy w stanie wykonać nasze produkty na zamówienie. To oznacza, że możesz zaproponować swój wzór na poduszce, plakat może być w innym kolorze, lub mebel, możemy wykonać w innym rozmiarze.

Brzmi nieźle? Napisz do nas na kontakt@wzorykolory.pl, aby rozpocząć współpracę.

Ważna informacja

 

Niestety nie udało nam sie uruchomić sklepu w październiku, tak jak planowaliśmy. Nie porzucamy jednak tego zamiaru i wierzymy, że w pierwszym kwartale przyszłego roku sie to uda. Ponieważ nie chcemy zawieść wszystkich osób które tak długo czekały, otworzymy sklep na 4 dni, tak by każdy mógł złożyć zamówienie. Będzie to 23.11.2018 do poniedziałku 26.11.2018. Jako że będzie to akurat w czarny piątkek, to możecie liczyć na fajną promocję w tym czasie :). Niestety w sprzedaży będą jedynie plakaty, uruchomienie produkcji poduszek na tak krótki czas nie jest możliwe.

zapraszamy
Ala i Bogusz