Informujemy, że wstrzymaliśmy działanie sklepu, ze względu na brak czasu na jego obsługę. 23-26 listopada uruchomimy sprzedaż plakatów aby wszyscy oczekujący mogli złożyć zamówienie.  Docelowo planujemy wznowić działanie sklepu w pierwszym kwartale 2019. Zapraszamy! 🙂

Współpraca dla sklepów i galerii

Przekonaj się co Twój sklep lub Twoja galeria, może zyskać współpracując z nami!

Atrakcyjne marże

Jako producent, możemy zaproponować galeriom i sklepom współpracującym z nami atrakcyjne warunki cenowe.

Towar najwyższej jakości

Masz pewność, że to co trafi do Twojego sklepu będzie towarem absolutnie najwyższej jakości, ale jednocześnie w rozsądnej cenie.

Szybka dostawa

Cały oferowany towar mamy na stanie. Gdy czasami coś się wyprzeda, lub interesuje Cię ilość większa niż aktualnie posiadamy, możemy to szybko wyprodukować.

Dodatkowa promocja

Przy nawiązaniu współpracy, chętnie zamieścimy informacje na temat produktów w Twoim sklepie czy galerii w naszych mediach społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej.

Brzmi nieźle? Napisz do nas na kontakt@wzorykolory.pl, aby rozpocząć współpracę.

Ważna informacja

 

Niestety nie udało nam sie uruchomić sklepu w październiku, tak jak planowaliśmy. Nie porzucamy jednak tego zamiaru i wierzymy, że w pierwszym kwartale przyszłego roku sie to uda. Ponieważ nie chcemy zawieść wszystkich osób które tak długo czekały, otworzymy sklep na 4 dni, tak by każdy mógł złożyć zamówienie. Będzie to 23.11.2018 do poniedziałku 26.11.2018. Jako że będzie to akurat w czarny piątkek, to możecie liczyć na fajną promocję w tym czasie :). Niestety w sprzedaży będą jedynie plakaty, uruchomienie produkcji poduszek na tak krótki czas nie jest możliwe.

zapraszamy
Ala i Bogusz