Musieliśmy wstrzymać działanie sklepu ze względu na brak czasu na jego obsługę.
Jesteśmy w trakcie przygotowań do ponownego uruchomienia. Startujemy ponownie 1 lipca o godzinie 10:00. Zapraszamy!

Jakość naszych produktów

Jakość grafik

Wszystkie sklepy internetowe sprzedające plakaty lub grafiki na ścianę informują o tym że ich produkty są wysokiej jakości. Czy wszystkie są zatem tak samo dobre? Czym w takim razie wyróżnia się wysoka jakość naszych produktów? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Nasze grafiki na ścianę wyróżniają się:

Odwzorowaniem kolorów – Prawie wszystkie grafiki / plakaty oferowane w sprzedaży przez inne sklepy są drukowane z wykorzystaniem druku cyfrowego. Problem polega na tym, że nawet najlepszy druk cyfrowy nie jest w stanie dorównać drukowi offsetowemu lub najnowszej technologii, tzw cyfrowemu offsetowi. Nasze grafiki są drukowane z wykorzystaniem druku typu cyfrowy offset i na chwilę obecną daje to najlepszą dostępną jakość druku. Główną zaletą tego typu druku jest doskonałe odwzorowanie kolorów. Są one żywe i soczyste. Zwykły druk cyfrowy natomiast produkuje kolory przytłumione, co widać na poniższym zdjęciu.

Ostrością wydruku – Drugą zaletą druku typu cyfrowy offset jest jego bardzo dobra ostrość, podczas gdy zwykły druk cyfrowy charakterycuje się lekkim rozmyciem. Poniżej porównanie wysokiej jakości druku cyfrowego (z lewej) i offsetowego (z prawej), pokazujące różnice w ostrości.

Jakością papieru – Wielu producentów grafik /plakatów chwali się wysoką jakością papieru, ale niewielu podaje jego parametry. Najczęściej jest to zwykły papier kredowy. Mało kto podejmuje wysiłek znalezienia papieru, który nie dość, że sam jest piękny, to jeszcze wspaniale uwydatnia wydruk. Taki jest używany przez nas Mohawk Superfine Eggshell Ultra White i-Tone® o gramaturze 270g/m2. Przy przyjżeniu się z bliska ma ciekawą fakturę skorupki jajka, jest też bardzo mięsisty i przyjemny w dotyku.