Musieliśmy wstrzymać działanie sklepu ze względu na brak czasu na jego obsługę.
Jesteśmy w trakcie przygotowań do ponownego uruchomienia. Startujemy ponownie 1 lipca o godzinie 10:00. Zapraszamy!

Plakaty - grafiki na ścianę

Filters

Showing all 104 results

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

104 products

Designerskie plakaty z grafiką na ścianę to wspaniałe dekoracje wnętrz. Często ozdoby ścienne są drogie i przez to ściany w wielu domach są puste. Jeśli poszukujesz motywu przewodniego do Twojej aranżacji to właśnie grafika na ścianę może stanowić motyw przewodni, pod który dobierane będą inne elementy aranżacji. Plakat z grafiką może też zostać dodatkowym akcentem do przemyślanej już aranżacji domu. Plakaty z cytatami pozwolą właścicielowi domu na wyeksponowanie przesłania, które jest mu bliskie, a zabawne plakaty z napisami wprowadzą trochę luzu do aranżacji.

Nasze plakaty pozwolą Ci wyrazić siebie poprzez aranżację swojego wnętrza. Sprawdź naszą ofertę, w której posiadamy: ścienne plakaty motywacyjne, plakaty z cytatami i niesamowitymi, unikalnymi grafikami. Do każdego plakatu możesz dokupić ramę. Dbamy o jakość sprzedawanych dekoracji na całym etapie produkcji od projektu przez papier, po zadruk. Plakat sprawdzą się w wielu różnych aranżacjach takich jak, styl skandynawski, loft, styl nowoczesny, mid century modern, glamour i wielu innych. Wszystko zależy od pomysłowości!

Rodzaj produktu
Styl
Kolor
Motyw

Etap projektowania i dekorowania wnętrz jest kluczowym momentem kiedy możesz nadać wnętrzu świeży i przytulny wygląd. Nasze dekoracje ścienne są unikalne i pozwolą Ci kreatywnie zagospodarować puste przestrzenie. Plakaty są prostym sposobem na nietuzinkową aranżację mieszkania, a szeroki wybór motywów i grafik na ścianę pozwala własnoręcznie stworzyć oryginalną kompozycję. Każdy nasz produkt drukowany jest na wysokiej jakości papierze z zachowaniem najwyższej możliwej jakości wydruku.
W naszej ofercie znajdziesz m.in. plakaty motywujące i plakaty z cytatem, które świetnie sprawdzą się jako dekoracje domu czy biura. Rozjaśnią Twój dzień i zmotywują Cię do pracy!
Jako alternatywę do motywujących cytatów proponujemy też plakaty z napisem w stylu minimalistycznym lub z wyraźnie zaznaczonym kolorem przewodnim. Jeżeli chcesz niedrogim sposobem ożywić swoje wnętrze lub podarować ciekawy prezent bliskiej osobie to dobrze trafiłeś!