Musieliśmy wstrzymać działanie sklepu ze względu na brak czasu na jego obsługę.
Jesteśmy w trakcie przygotowań do ponownego uruchomienia. Startujemy ponownie 1 lipca o godzinie 10:00. Zapraszamy!

Poduszki dekoracyjne i ozdobne

Filters

Showing 1–48 of 49 results

Zobacz 24/48/Wszystkie

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

1-48 of 49 products

W naszym sklepie pośród oferowanych dekoracji do domu znajdują się poduszki ozdobne. Nasze poduszki dekoracyjne, duże i małe, to wspaniały design i nowoczesne wzory poduszek ozdobnych, które wzmacniają wspaniałą jakość produktu. Szeroki wybór ozdobnych poduszek do salonu, na kanapę, do sypialni, a nawet do kuchni pozwala w łatwy sposób dobrać dekoracje do swojego wnętrza. Wzorzyste poduchy mogą niesamowicie ożywić jasne, minimalistyczne wnętrza i sprawić, że Twój mały pokój o ciepłych kolorach będzie jeszcze bardziej przytulny, a poduszki dekoracyjne dla dzieci pozwolą wprowadzić do pokoju dziecka więcej zabawy i radości. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze polskie tkaniny ze 100% bawełny, najnowocześniejsze metody zadruku, oraz niezrównaną pracę polskich rzemieślników, którzy tworzą produkt końcowy. Zwracamy też uwagę na to aby sprzedawane przez nas produkty były wolne od substancji szkodliwych. Gwarantują to najróżniejsze certyfikaty przyznane samej tkaninie jak i procesom którym później została ona poddana. Nasze poduszki dekoracyjne poprzez swoje wzory ozdobią nie tylko kanapę w każdym salonie, ale spowodują, że wyposażenie wnętrz będzie wyjątkowo proste!

Rodzaj produktu
Styl
Kolor
Motyw
Poduszki ozdobne w naszych mieszkaniach dawniej służyły wyłącznie jako praktyczne udogodnienie podczas wypoczynku na kanapie. Do podpierania pleców najlepiej sprawdzały się poduszki ozdobne duże, by wygodniej było usiąść na wersalce. Wykorzystywaliśmy je również jako podparcie pod łokieć podczas oglądania ulubionych filmów. Dziś poduszki dekoracyjne na kanapę stanowią przede wszystkim funkcję upiększania naszych mieszkań, a wybór odpowiedniego wzoru oraz koloru może wpłynąć na to jak będziemy czuli się we własnym domu.

Poduszki dekoracyjne do salonu

Obecnie dostępnych jest bardzo wiele miejsc, gdzie można kupić poduszki ozdobne (np. sklep internetowy). Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na ich kolorystykę i wzór, ale również na rodzaj tkaniny i wypełnienia. Według badań psychologicznych anemiczne, jednobarwne wnętrza wraz ze wszystkimi mało wyrazistymi dodatkami, jak na przykład poduszki ozdobne na kanapę, uważane są za przedmioty pozbawione cech charakterystycznych i wprowadzają odbiorcę w uczucie dyskomfortu. Salon to zazwyczaj centralna część każdego mieszkania, a ubogi w dodatki i elementy dekoracyjne staje się pomieszczeniem bez wyrazu i wydźwięku. Atrakcyjność wizualna tkwi w szczegółach, dlatego dobrze dobrane poduszki ozdobne do salonu potrafią nie tylko zmienić wystrój, ale również samopoczucie lokatorów. Minimalizm jest w modzie, jednak nasze mieszkania powinny mieć wyraźny akcent, aby atmosfera w pomieszczeniu była przyjemna w odbiorze i wprawiała w odprężenie całą rodzinę.

Poduszki ozdobne nowoczesne – sztuka symetrii

Ludzie oko bardzo ceni sobie porządek wizualny, lubi dopasowane elementy dekoracyjne i symetrię. Poduszki ozdobne do salonu powinny więc charakteryzować się wyczuciem w łączeniu kolorów oraz dobrym designem z konsekwentnym użyciem motywu lub wzoru. Nasze umysły często poszukują nowych kształtów, figur i kompozycji, jednak również w tym przypadku trzeba pamiętać o umiarze i spójności. Regularne wzory poduszek dekoracyjnych z logicznym motywem, lecz bez zbędnego chaosu i zarazem mało atrakcyjnej monotonii są gwarancją oryginalnego wnętrza i równowagi w wystroju. Poniekąd nasz umysł lubi powszechną rutynę stosowaną w technikach odbioru struktur dekoracyjnych. W każdym pomieszczeniu powinien znaleźć się jakiś punkt zaczepienia, jakim mogą być nowoczesne poduszki ozdobne, wzorzyste, będące formą komunikatu, źródłem pobudzenia wyobraźni oraz świadomego odbioru sztuki wizualnej. W naszym sklepie ornamenty dekoracyjne zachowują pewien stały schemat w połączeniu z wyrazistymi wzorami, które są szczególnie istotne dla wzroku najmłodszych. Poduszki ozdobne dla dzieci charakteryzują się rytmiką, harmonijnością oraz uporządkowaną strukturą designu. Dziecięcy umysł jest w stanie pochłonąć znacznie większą dynamikę obrazu, która skutecznie przykuwa wzrok i uwagę naszych pociech. Jednakże, na poprawę pracy mózgu doskonale sprawdzą się nasze poduszki dekoracyjne dla dzieci bogate we wzory geometryczne i precyzyjnie zaprojektowane grafiki.

Wpłyń kolorami na samopoczucie przez najlepsze poduszki ozdobne

Nie bez powodu człowiek jest w stanie rozróżniać kolory i tym samym indywidualnie zdecydować w jakiej aranżacji kolorystycznej czuje się swobodnie. Intensywność barw wpływa na nasze emocje, w sposób zarówno pozytywny jak i negatywny. Poduszki dekoracyjne na kanapę czy duże poduszki nowoczesne powinny idealnie pasować do wnętrza oraz naszych upodobań. Warto zaznaczyć, że kolory są również wykorzystywane w medycynie, a jedną z awangardowych metod jest koloroterapia, która stymuluje wrażliwość emocjonalną poprzez eksponowanie zmysłu wzroku. Poduszki ozdobne do salonu mogą mieć więc duże znaczenie w momencie komponowania ich zarówno z ciemnymi jak i jasnymi meblami. Ponadto, udowodniono, że kolory takie jak czerwień lub jaskrawy żółty zwiastują zagrożenie lub ewentualnie mogą wysyłać sygnały ostrzegawcze do naszego mózgu. Warto wziąć to pod uwagę, gdy ściany i ogólna wizualizacja pomieszczenia jest bogata już w dominujące i ostre kolory. Wówczas poduszki dekoracyjne duże powinny posiadać łagodne wzory, by zneutralizować otaczające barwy i  tym samym uczucie dyskomfortu. Jak powszechnie wiadomo, zieleń i elementy roślinne działają uspokajająco oraz odprężająco, więc właśnie w tych odcieniach warto kupić w sklepie poduszki ozdobne dla dzieci lub poduszki dekoracyjne do sypialni. Barwy te z domieszką delikatnego koloru pomarańczowego, żółtego, popielatego czy białego ukoją nasze nerwy i pomogą zasnąć. Siatkówka naszego oka posiada niemal 4,5 miliona komórek, które w każdej minucie reagują na otaczające nas kolory.  Intensywna mieszanka barw i wzorów może działać więc przytłaczająco, dlatego warto do dynamicznego mieszkania dobrać poduszki ozdobne jednobarwne lub co najwyżej poduszki dwukolorowe.