Gwarancja

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają 24 miesiące gwarancji. To oznacza, że jeśli w trakcie trwania gwarancji produkt ujawni jakąś wadę, naprawimy to, lub wymienimy go na nowy. Reklamację należy zgłosić na adres email kontakt@wzorykolory.pl i zawrzeć w niej:

  • opis wady
  • datę jej wystąpięnia
  • nr zamówienia.
  • dane Konsumenta

W ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia zdecydujemy w jaki sposób usunąć wadę. Gwarancji nie podlegają wady, bądź uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego korzystania z produktu (np. wszelkie uszkodzenia mechaniczne)

Zwroty

Wszystko co kupiłeś w naszym sklepie możesz odesłać bez względu na przyczynę. Aby to zrobić, w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki zgłoś nam chęć zwrotu towaru. Następnie w ciągu 14 dni od zgłoszenia odeślij do nas zakupione przedmioty wraz z dołączonym dowodem zakupu i wypełnionym forularzem zwrotu (do pobrania tutaj) na adres:

WzoryKolory.pl
ul. Kielecka 22
54-029 Wrocław

Pieniądze zwrócimy Ci po otrzymaniu zwracanych przedmiotów. Jeśli zwrócone przedmioty będą nosiły jakiekolwiek ślady uzytkowania, lub ulegną uszkodzeniu w trakcie transportu, możemy zmniejszyć kwotę do zwrotu.

Brak produktów w koszyku.