Uwielbiamy dobry design i piękne wnętrza! Kochamy remonty, urządzanie i ciągle coś zmieniamy w naszym domu. Nasza pasja przerosła jego możliwości (bo przecież ile razy można robić rearanżację salonu!) więc postanowiliśmy dać jej ujście tworząc ten sklep. Tacy jesteśmy – mąż i żona pracujący wspólnie aby dostarczyć Ci piękne produkty wysokiej jakości,  które nadadzą wyrazu Twoim wnętrzom. Znajdziesz tu plakaty i poduszki dekoracyjne, ale cały czas pracujemy nad poszerzaniem asortymentu.

Przy tworzeniu WzoryKolory.pl przyświecał nam jeden główny cel: Stworzyć sklep oferujący nie tylko rzeczy piękne, ale również takie, jakie sami chcielibyśmy mieć w domu. Dokładamy więc wszelkich starań aby nasze produkty bazowały tylko na naturalnych materiałach od polskich producentów, mające mały wpływ na środowisko naturalne i posiadające certyfikaty potwierdzające, że są bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Ponadto przedmioty które mamy w sklepie oraz półprodukty z których są zrobione, tworzone są przez małe polskie manufaktury. Włożyliśmy ogrom pracy w to aby znaleźć odpowiednie firmy i odpowiednich ludzi z taką samą pasją jak nasza do tworzenia dla Ciebie rzeczy zapierających dech w piersiach.

Podoba Ci się nasz sklep? A może masz jakieś pytania lub uwagi? Daj znać, chętnie posłuchamy/pomożemy. Najlepiej przejdź na stronę kontaktu i wyślij wiadomość.

Brak produktów w koszyku.